Зміна тарифів на Інтернет

 

Шановні абоненти!

 

У зв’язку з підняттям цін на матеріали, обладнання, а також зростанням плати за канали зв’язку, електроенергію та розміщення обладнання, ми змушені переглянути архівні тарифні плани для діючих абонентів.

 

З 1 вересня 2021 року всі абоненти архівних тарифних планів будуть автоматично переведені на діючі тарифи компанії, а абоненти, що підключилися по акції «Заморозь тарифи на весь рік», з 1 січня 2022 року.

 

Якщо ви бажаєте змінити тариф на власний вибір, ви можете зробити це самостійно в особистому кабінеті або зателефонувавши на гарячу лінію 0 (800) 330 207.

 

Команда мережі Etherlink до останнього утримувала ціну на послуги Інтернет. На жаль, для подальшого збереження якості послуг на високому рівні, ми змушені привести тарифи до економічно обґрунтованих.

 

Дякуємо вам за розуміння.
З повагою, ваш Etherlink.

Ваше місце проживання

×
ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

×
Ваше місце проживання

×
DDoS атака на Etherlink!

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що протягом декількох днів, провайдер Etherlink знаходиться під жорсткою DDoS-атакою з боку невідомих осіб. Відбуваються регулярні короткочасні перебої з послугою.

Ситуація позаштатна. Для вирішення проблеми залучені найкращі спеціалісти, які працюють 24/7 та роблять все можливе для вирішення проблеми.

×