СКУД ТА ДОМОФОНИ

Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід у наданні послуг із встановлення та обслуговування домофоних систем, відеодомофонів, систем відеоспостереження, автоматичних та комп’ютеризованих систем контролю доступу в квартири, будинки, офіси. Ці системи гарантують безпеку, конфіденційність та захист Вашого особистого простору, обмежуючи доступ на об’єкт сторонніх осіб.

Домофоні системи можуть бути встановленні, як у приватних будинках, офісах (мало абонентські), так і в багатоповерхових будинках (багато абонентські). З огляду на специфіку приміщень (житлових чи робочих)

клієнт може обрати аудіодомофон чи відеодомофон. Беззаперечними перевагами домофоних систем є надійність та простота в експлуатації.

Впровадження СКУД (система контролю та управління доступом) дозволяє організувати безпеку та контроль об’єктів без залучення великої кількості працівників охорони та стабільну роботу автоматизованих систем у режимі 24/7, а також:

  • ідентифікація осіб, що мають право доступу;
  • розмежування доступу до різних приміщень;
  • реєстрація часу перебування особи на об’єкті;
  • контроль обліку робочого часу персоналу;
  • реєстрація відвідувачів через систему тимчасових перепусток;
  • обробка інформації та ведення статистики.
  • Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте прямо зараз 0 800 330 207
    (безкоштовно з мобільних та міських номерів України)

Ваше місце проживання

×
ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

×
Ваше місце проживання

×
DDoS атака на Etherlink!

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що протягом декількох днів, провайдер Etherlink знаходиться під жорсткою DDoS-атакою з боку невідомих осіб. Відбуваються регулярні короткочасні перебої з послугою.

Ситуація позаштатна. Для вирішення проблеми залучені найкращі спеціалісти, які працюють 24/7 та роблять все можливе для вирішення проблеми.

×