Прокладка та обслуговування СКС

СКС(структурована кабельна система) — важлива частина інфраструктури будь-якого офісу, системи «розумний будинок», необхідна для того, щоб якісно об’єднати в мережу велику кількість пристроїв і, при цьому, уникнути плутанини з дротів.

Наші послуги:

  • складання проекту кабельної мережі
  • монтажні роботи
  • настроювання середовища передачі даних
  • тестування на працездатність і відповідність стандартам
  • сертифікування мережі та надання гарантії.

Будуємо мережу під ключ у будь-яких умовах.

Підтримка та обслуговування мережі в процесі експлуатації.

Проводимо діагностику та обслуговування існуючих кабельних структур.

Основоположним в побудові СКС, безумовно є проектування, ми завжди враховуємо не тільки вартість, простоту, і найкоротші терміни виконання, а й вплив інших комунікацій, можливе подальше розширення мережі, установку стороннього обладнання, силові мережі, вентиляційні системи, і безліч нюансів, які можуть вплинути на подальшу експлуатацію СКС.

Переваги використання СКС:

  • вона є універсальною, тобто дає можливість використовувати її для передачі сигналів основних існуючих та перспективних видів мережевої апаратури різного призначення
  • дозволяє швидко і з мінімальними затратами організовувати нові робочі місця і змінювати схему підключення без прокладання додаткових кабельних ліній
  • дозволяє організовувати єдину службу експлуатації

Монтаж проводиться висококваліфікованими, уважними, і відповідальними фахівцями, з урахуванням всіх стандартів і правил, з використанням найсучасніших інструментів. Після монтажу проводиться перевірка всіх портів на відповідність заявленим параметрам.

Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте прямо зараз 0 800 330 207
(безкоштовно з мобільних та міських номерів України)

Ваше місце проживання

×
ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

×
Ваше місце проживання

×
DDoS атака на Etherlink!

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що протягом декількох днів, провайдер Etherlink знаходиться під жорсткою DDoS-атакою з боку невідомих осіб. Відбуваються регулярні короткочасні перебої з послугою.

Ситуація позаштатна. Для вирішення проблеми залучені найкращі спеціалісти, які працюють 24/7 та роблять все можливе для вирішення проблеми.

×